Vishay WKO102MCPCREKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, K4000, 0.001uF, 3920
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
K4000
K4000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
3920
Voltage Rating (DC)
Tolerance
20 %
20 %
Height
13 mm
13 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-07-28
LTD Date2026-01-24
描述
Capacitor, ceramic,1Nf,20-% Tol,20+% Tol |Vishay WKO102MCPCREKR
WKO X440Y300VAC 1000pF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL