Vishay WKO102MCPCRAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, K4000, 0.001uF, Through Hole Mount, 3920
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页8 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.77%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Cap Ceramic 0.001uF 440VAC/300VAC K4000 20% (10 X 5mm) Radial 7.5mm 125C T/R
WKO X440Y300VAC 1000pF ±20% Y5U REEL E3
SUPPRESSION CAP, 1000PF, CLASS X1 / Y2;
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Radial Disc WKO 440VAC 1000pF ±20% Y5U E
1nF ¡À20% Y5U(E) 440V(AC) 5mm*13mm
CAP, 1000PF, X1/Y2, RADIAL; Capacitance:1000pF; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:X1 / Y2; Voltage Rating X:440V; Voltage Rating Y:300V; Capacitor Case / Package:Radial Leaded; Capacitor Mounting:Through Hole RoHS Compliant: Yes