Vishay WK80922006802JG100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 68000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922006802JG10001K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
1
Resistance
68 kΩ
68 kΩ
Mount
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Composition
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK8 68K 5% R1