Vishay WK80922006802J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 68000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityROX3SJ68K
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 68kOhm 3W
TE ConnectivityROX3SJ68K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 68000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JB68K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 68000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupRSF2WSJT-73-68K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 68000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ68K
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 68kOhm 1W
描述
Res Metal Oxide 68K Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
68kΩ ±5% Plugin,9x20mm Through Hole Resistors ROHS