Vishay VR37000003005JA100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3e+07ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
NewarkVR37000003005JA10001K
AvnetVR37000003005JA10001K
4d
数据表和文档
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
30 MΩ
30 MΩ
Conformal
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film, Metal Foil
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsMG14JT27M0
Res Metal Glaze 27M Ohm 5% 0.25W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Yageo GroupHHV-50JT-52-33M
Axial FIXED RESISTOR HHV 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 33MOhm 200ppm/C
Stackpole ElectronicsMG14JT30M0
MG FIXED RESISTOR Axial through hole resistor ±5% ±100ppm/C 30MOhm 0.25W 1/4W
描述
VR37 5% A1 30M