Vishay VR37000003005JR500
Axial Fixed Resistor VR37 0.157DIAX0.354L 4.00MMX9.00MM 0.5W 1/2W 30MOHM ±200PPM/C
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
Newark
Arrow.cn
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+19.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupHHV-50JT-52-33M
Axial FIXED RESISTOR HHV 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 33MOhm 200ppm/C
Yageo GroupHHV-25FR-52-30M
Metal Glazed Film Resistor 30MOhm 1/4W 1% Axial T/R
Yageo GroupHHV-50FR-52-33M
Metal Glazed Film Resistor 33MOhm 1/2W 1% Axial T/R
描述
Res Metal Glaze 30M Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 T/R
Res Metal Glaze 30kOhm 5% 1/2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3e+07ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
RES, 30MOHM, 0.5W, METAL FILM, AXIAL;