Vishay VR37000002203JR500
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 220000ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Stock
786
Authorized Distributors
2
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
描述
High Ohmic / High Voltage Metal Glaze Leaded Resistors
VR37 5% R5 220K
220K OHM 5% 200PPM 1/2W
VR37 220K 5% 0,5W TK200
220K OHM 5% .5W