Vishay VR37000002203JA100
Res, 220K, 0.5W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay VR37000002203JA100
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
HQonline
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-62.01%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
786
Authorized Distributors
6
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Metal Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1.3W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP200JT-52-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J220K
Through Hole Carbon Film Resistor, Cfr Series, 220 Kohm, 330 Mw, - 5%, 250 V, Axial Leaded
Stackpole ElectronicsCF12JT220K
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 220kOhm 0.5W 1/2W
描述
Axial FIXED RESISTOR VR37 0.157Diax0.354L 4.00mmx9.00mm 0.5W 1/2W 220kOhm ±200ppm/C
RES 220K OHM1/2W 5% AXIAL / High Ohmic/High Voltage Metal Glaze Leaded Resistors
VR37 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 220KOHMS +/-5% 0.5W +/-200PPM/DEGC
Res Metal Glaze 220K Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
VR37 Series 0.5 W 220 kOhm ±5 % ±200 ppm/K High Ohmic/Voltage Leaded Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 220000ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount