Vishay TR3B336K010C0300
Cap Tant Solid 33uF 10V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.3 Ohm 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页2 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.41%
Stock
58,021
Authorized Distributors
6
Capacitance
33 µF
33 µF
33 µF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
300 mΩ
1.9 Ω
1.9 Ω
Leakage Current
3.3 µA
3.3 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %
供应链
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2009-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupT491B336K010AT
Cap Tant Solid 33uF 10V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.8 Ohm 125C T/R
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1411
Yageo GroupT494B336K010AT
Cap Tant Solid 33uF 10V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.4 Ohm 125C Automotive T/R
Yageo GroupT491B336M010AT
Cap Tant Solid 33uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.8 Ohm 125C T/R
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1411
T55 Series 33 uF ±20 % 10V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
描述
33¦ÌF 2000h ¡À10% 10V 300m¦¸ 1411 3.5mm*2.8mm*2.11mm