Vishay SMF22A-E3-08
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.66%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMF22A-E3-08 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Breakdown Voltage
25.7 V
25.7 V
25.7 V
Clamping Voltage
35.5 V
35.5 V
35.5 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
5.6 A
5.6 A
5.6 A
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LittelfuseSMF22A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF22A; 35.5 V; 5.6 A; 22 V; 24.4 V - 26.9 V
LittelfuseSMF20A
SMF Series 24.5 V 200 W Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123
4.4A 45.4V 200W 31.1V 28V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMF28AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 31.1V 4.4A 200W -55C~150C TJ
onsemiSMF26AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 28.9V 4.8A 200W -55C~150C TJ
LittelfuseSMF17A
Tvs Smf 17V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF17A
描述
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 22V 35.5Vc 2-Pin SMF T/R
200W, 22V, ESD PROTECTION DIODE SMF
Esd Protection Diode Smf Do219Ab |Vishay SMF22A-E3-08
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO219AB
22V 200W 5.6A 35.5V 24.4V DO-219AB 980¦Ìm