Vishay SMF28A-E3-08
4.4A 45.4V 200W 31.1V 28V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet7 页2 年前
Upverter
Newark
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-54.15%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMF28A-E3-08 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Breakdown Voltage
32.75 V
32.75 V
32.75 V
Clamping Voltage
45.4 V
45.4 V
45.4 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
4.4 A
4.4 A
4.4 A
相关零件
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SOD123FL / 42.1V Clamp 4.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
LittelfuseSMF26A
SMF Series 200 W 26 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
LittelfuseSMF28A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF28A; 45.4 V; 4.4 A; 28 V; 31.1 V - 34.4 V
LittelfuseSMF30A
TVS Diodes & ESD Suppressors; SMF30A; LITTELFUSE; 30 V; 48.4 V; 33.3 V; 33.3 V
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 33V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
onsemiSMF30AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 30 V, Unidirectional
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 28V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
SMF Series 28 V Uni-Directional Surface Mount ESD Protection Diode - DO-219AB
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 28V 45.4Vc 2-Pin SMF T/R
1.5Kw,150V 5%,unidir,smc Tvs Rohs Compliant: Yes
200W, 28V, ESD PROTECTION DIODE SMF
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO219AB
ESD DIODE, 28V, DO-219AB-2, 1KW;