Vishay RWR81S27R4FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 27.4ohm, 5.2345V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 30.1ohm, 5.4863V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 26.7ohm, 5.1672V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ceramic through hole resistor 1% 20ppm/C 25Ohm 1W
Military MIL-PRF-39007RWR81S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 30.1Ohms 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 24.9ohm, 4.99V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 24.9ohm, 7.0569V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 27.4 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 27.4 1% RWR81S27R4FR B12