Vishay RWR81S30R1FRB12
Military MIL-PRF-39007RWR81S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 30.1Ohms 1W
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 30.1ohm, 5.4863V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 30ohm, 5.4772V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 33ohm, 5.7446V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 27.4ohm, 5.2345V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 30ohm, 9.4868V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 6.5W, 30ohm, 13.9642V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
EGS-1-80 30.1 1% RWR81S30R1FR B12
30.1¦¸ ¡À1% 1W ¡À20ppm/¡æ 6.35mm*2.16mm