Vishay RWR81S24R9FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 24.9ohm, 4.99V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 24.9ohm, 7.0569V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 24.9ohm, 8.6429V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 24.9ohm, 11.158V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 23.7ohm, 4.8683V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 23.7ohm, 6.8848V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 24.9 Ohm 1% 1W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
RES 24.9 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 24.9 1% RWR81S24R9FR B12