Vishay RWR81S20R5FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20.5ohm, 4.5277V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.4721V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 21.5ohm, 4.6368V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20.5ohm, 6.4031V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 20.5 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 20.5 1% RWR81S20R5FR B12