Vishay RWR81S19R6FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 19.6ohm, 4.4272V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.4721V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 21.5ohm, 4.6368V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 18ohm, 4.2426V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 17.8ohm, 4.219V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 19.6 Ohm 1% 1W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
RES 19.6 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 19.6 1% RWR81S19R6FR B12