Vishay RWR80S6R19FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 6.19ohm, 3.5185V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 5.6ohm, 3.7417V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6.19ohm, 4.3093V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 5.6ohm, 3.3467V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 6.49ohm, 3.6028V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5.62ohm, 4.1061V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.62ohm, 2.3707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RWR Series 6.19 O 2 W ±1% ±50 ppm/°C Axial Military Wirewound Resistor
Res Wirewound 6.19 Ohm 1% 2W ±50ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
EGS-3-80 6.19 1% RWR80S6R19FR B12