Vishay RWR81S5R62FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.62ohm, 2.3707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5.62ohm, 4.1061V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.11ohm, 2.2605V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.45ohm, 2.3345V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.1ohm, 2.2583V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5.11ohm, 3.9154V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
EGS-1-80 5.62 Ohms 1% Wirewound Resistor, Military/Established Reliability
EGS-1-80 5.62 1% RWR81S5R62FR B12
5.62¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 6.35mm