Vishay RWR80S3320FRB12
Military MIL-PRF-39007RWR80S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 332Ohms 2W
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 332ohm, 31.5595V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 332 Ohm 1% 3W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 332ohm, 18.2209V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 301ohm, 24.5357V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 300ohm, 38.7298V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 332ohm, 25.7682V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Egs-3-80 332 1% Rwr80S3320Fr B12 Rohs Compliant: No |Vishay RWR80S3320FRB12
EGS-3-80 332 1% RWR80S3320FR B12
332¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ 10.31mm