Vishay RWR89S3320FRB14
Res Wirewound 332 Ohm 1% 3W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
价格与库存
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
WIREWOUND RESISTORS - THROUGH HOLE 3WATTS 350OHMS 1%
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 300ohm, 30V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 301ohm, 30.05V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 365ohm, 33.0908V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
ESS-2B 332 1% RWR89S3320FR B14