Vishay RWR89S3320FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 332ohm, 31.5595V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
WIREWOUND RESISTORS - THROUGH HOLE 3WATTS 350OHMS 1%
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 300ohm, 30V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR80S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 332Ohms 2W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 301ohm, 30.05V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor,metal Alloy,332Ohms,1+/-% Tol,-20,20Ppm-Tc |Vishay RWR89S3320FRB12
ESS-2B 332 1% RWR89S3320FR B12
332¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm