Vishay RER60F11R5MC02
Res Wirewound 11.5 Ohm 1% 5W ±50ppm/C 1% Aluminum Housed AXL Flange Mount Card
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,777
Authorized Distributors
2
Resistance
11.5 Ω
11.5 Ω
Mount
Chassis Mount
Chassis Mount
Case/Package
Aluminum
Aluminum
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Voltage Rating (DC)
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Res Wirewound 12.4 Ohm 1% 30W ±50ppm/C 0.01% Aluminum Housed AXL Flange Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 12.1ohm, 9.8387V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 30W, 10.7ohm, 10.3441V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 12 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 12 Ohm 1% 50W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 12 Ohm 1% 7.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 11.5ohm, 5.8737V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
ERH-5 11.5 1% RER60F11R5M C02
RES CHAS MNT 11.5 OHM 1% 5W