Vishay RH02512R00FE02
Res Wirewound 12 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页8 年前
Datasheet5 页10 年前
Datasheet5 页11 年前
Datasheet5 页20 年前
Farnell
New Yorker Electronics
Arrow.cn
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+169%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RH02512R00FE02 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Wirewound 12 Ohm 1% 50W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 12 Ohm 1% 7.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 12 Ohm 1% 12.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
TE ConnectivityTHS2512RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 12ohm, 550V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA2512RJ
Through Hole Resistor, HSA25 Series, 12 ohm, 25 W, 5%, 550 V
TE ConnectivityTHS2512RJ
描述
RH Series 26.97 x 19.84 mm 25 W 12 Ohm ±1 % ±20 ppm/°C Wirewound Resistor
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 12ohm, 17.3205V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIREWOUND, RES 12 OHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 1%,LUG, ALUM HOUSED, MILITARY
Aluminum Power Resistors 25watts 12ohms 1%
RESISTOR, WIREWOUND, 12 OHM, 25W, 1%
1% ¡À20ppm/¡æ 12¦¸ 25W 26.97mm*27.43mm*14.25mm