Vishay RCWE1210R200FKEA
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 1W 100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.21ohm, 0.3723V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ14BSFR20U
Res Thick Film 1210 200m Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R2L
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BQFR22U
Res Thick Film 1210 0.22 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Current Sense Resistors - SMD 1watt .2ohms 1% 100ppm
200m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 1210 3.1mm*2.5mm*700¦Ìm