KOA Speer SR732ETTDR200F
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.95%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 1W 100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.21ohm, 0.3723V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.187ohms 1% 100PPM
PanasonicERJ14BSFR20U
Res Thick Film 1210 200m Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R2L
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
500mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 200mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.2ohm, 0.3634V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .2 OHM 1%
Res, 0R2, 0.5W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732ETTDR200F
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
SMD Resistor 1210 200MΩ ±1% 0.5W ±100ppm/℃
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 200mOhm 500mW