Panasonic ERJ-14BQFR22U
Res Thick Film 1210 0.22 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页5 年前
Panasonic
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ14RQFR22U
Res Thick Film 1210 0.22 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14BQFR24U
Res Thick Film 1210 240m Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ14BSFR20U
Res Thick Film 1210 200m Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R22L
500mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 220mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRL1210FR-070R2L
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.22 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.22ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
ERJ-14B Series 220 mOhm ±1 % 0.5 W ±200ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor