Vishay PTF5624K000BYEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 24000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.56%
备用零件
Price @ 1000
Stock
189
Authorized Distributors
3
Resistance
24 kΩ
24 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Metal
Metal
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
10 ppm/°C
10 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 24900ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 26250ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 22900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 25500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 24Kohms 0.1%
PTF-56 24K .1% T-13 EK e3
24K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À10ppm/¡æ 6.35mm
24K OHM .1% 10PPM 1/8W