Vishay PTF5626K250BXBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 26250ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
TE ConnectivityYR1B24K9CC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 24.9 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityYR1B23K7CC
YR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±15ppm/C 23.7kOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 24000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH824K3BYA
HOLCO SERIES AXIAL METAL FILM RESISTOR 24.3KOHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 25500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8WATT 26.25KOHMS 0.1%
Metal through hole resistor 0.1% 15ppm/C 26.25kOhm 125mW
Ptf56, 26.25 Kohm, +/- 0.1% , 15 Ppm |Vishay PTF5626K250BXBF