Vishay PR02000201101JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
X-ON
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.60%
Stock
23,408
Authorized Distributors
4
Resistance
1.1 kΩ
1.1 kΩ
Mount
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount