Vishay PAC500007509FAC000
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 75ohm, 19.3649V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PAC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 75Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 15V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 82ohm, 20.2485V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 18.4391V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
描述
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.295Diax1.024L 7.50mmx26.00mm 5W 75Ohm ±100ppm/C
RES 75 OHM 5W 1% AXIAL
PAC05 75R 1% AC
75¦¸ ¡À1% 5W ¡À100ppm/¡æ 26mm