Vishay PAC300007509FAC000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 15V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
Datasheet5 页19 年前
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PAC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 75Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 14.2829V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 75ohm, 19.3649V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
Stackpole ElectronicsRNF18FTD75R0
描述
Res Wirewound 75 Ohm 1% 3W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 75 OHM 3W 1% AXIAL
PAC03 75R 1% AC