Vishay PAC100007509FA1000
PAC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 75Ohm 1W
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.55%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 15V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 82ohm, 9.0554V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 68ohm, 8.2462V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 75ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 75 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 75 OHM 1W 1% AXIAL
75¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm
PAC01 75R 1% A1