Vishay MKT1822410404
Radial FILM CAPACITOR MKT1822 200V 0.1muF ±5% 0.709Lx0.217W 18.00mmx5.50mm
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页13 年前
Datasheet5 页13 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页15 年前
Datasheet5 页16 年前
Datasheet5 页17 年前
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.26%
相关零件
Cap Film 0.1uF 450V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Yageo GroupR60MF3100506AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier160104J400G
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 7130
PanasonicECQE4104JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polyester Film Capacitors .10UF 400V 5%
CAP, 0.1UF, 400VDC, FILM, TH ROHS COMPLIANT: YES
CAPACITOR, FILM, MKT 100NF 5% 400VDC PITCH 15MM
100nF ¡À5% , 15mm 400V 200V 18mm*5.5mm*10.5mm