Vishay MKT1822322636
Film Capacitor, Polyester, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60PF22205040K
Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier160223J630E-F
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022Uf, Through Hole Mount
PanasonicECQE6223JF
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 630V 0.022muF ±5% 0.472Lx0.209W 12.00mmx5.30mm
Cap Film 0.022uF 630VDC/250VAC PET 10% 12.5 X 4 X 10mm RDL 10mm Loose in Box
描述
CAPACITOR, FILM, MKT 22NF 20% 630VDC PITCH 10MM
CAP FILM 0.022UF 20% 630VDC RAD
MKT 22 F +/-20% 630V P 10 , LOOSE, STRAIGHT LEAD 6 MM