Yageo Group R60PF22205040K
Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.20%
备用零件
Price @ 1000
Stock
11,657
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Dielectric
PET
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
630 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Termination
PC Pins
PC Pins
Height - Seated (Max)
10.0076 mm
10.0076 mm
10.0076 mm
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicECQE6223KF
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 10.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E6223KF3
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 15.5mm) Radial 5mm 105C Ammo
PanasonicECQ-E6223KFB
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 15.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
Film Capacitor, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 5120
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.022uF, 630V DC, 5.7mm(W) x 8.6mm(H) x 9mm(L)
描述
Radial FILM CAPACITOR R60 220V 0.022muF ±10% 0.512Lx0.157W 13.00mmx4.00mm
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
FILM CAPACITOR, POLYETHYLENE TER
Film Capacitors 630V 0.022 uF 105C 10% 2 Pin
Capacitor, 22nF, 220VAC, 630VDC, 10%
22nF ¡À10% , 10mm 630V 220V 13mm*4mm*9.1mm