Vishay MKT1813415405R
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页3 年前
Datasheet13 页17 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicECQ-E4154KF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MI31505030K
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
Cap Film Suppression X2 0.15uF 305VAC PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 105C Automotive T/R
Cornell DubilierDME4P15K-F
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (18.5 X 5.5 X 12.4mm) Radial 15mm 125C
PanasonicECQ-E4154KFW
ECQ-E(F) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.728Lx0.197W 18.50mmx5.00mm ±10% 0.15muF 400V
描述
Cap Film 0.15uF 400V PET 10% (8.5 X 19mm) Axial 100°C T/R
Capacitor, polyester (Mylar),150Nf,400Vdc,10-% Tol,10+% Tol |Vishay MKT1813415405R
CAPACITOR, FILM, MKT 150NF 10% 400VDC AXIAL ENCASED