TDK B32932A3154K189
Cap Film Suppression X2 0.15uF 305VAC PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 105C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet19 页5 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32932A3154K189 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82IC3150Z350K
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2154KB3
Ecqe(B), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2154KB3
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100C Bulk
PanasonicECQ-E2154KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2154KB
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.9 X 6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Cornell DubilierDME2P15K-F
Cap Film 0.15uF 250V PET 10%( 10.3 X 6 X 10.8mm) Radial 7.5mm 125C
描述
Film Capacitor, Polyester, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT (85/85/1000) X2 0.15µF 10% 305Vac LS
Cap, 0.15Μf, 305Vac, 10%, Pet, Reel; Capacitance:0.15Μf; Suppression Class:X2; Product Range:B32932 Series; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32932A3154K189