Vishay GDZ5V1B-HE3-18
Zener Diode, 5.1V V(Z), 2.16%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Stock
42,285
Authorized Distributors
3
Zener Voltage
5.1 V
5.1 V
Tolerance
2 %
2 %
Power Dissipation
200 mW
200 mW
Impedance
80 Ω
80 Ω
Max Reverse Leakage Current
2 µA
2 µA
Forward Voltage
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-03-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件