Vishay GDZ5V1B-E3-18
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323 / Zener Diode 5.1 V 200 mW ±2% Surface Mount SOD-323
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Future Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
42,285
Authorized Distributors
4
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOD-323-2
SOD-323-2
Zener Voltage
5.1 V
5.1 V
Tolerance
2 %
2 %
Power Dissipation
200 mW
200 mW
Impedance
80 Ω
80 Ω