Vishay CW0107K500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 7500ohm, 273.861V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
143
Authorized Distributors
3
Resistance
7.5 kΩ
7.5 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
10 W
10 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J7K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 7500ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J7K5
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 7.5kOhm 10W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7500ohm, 193.6492V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7500ohm, 193.649V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 7500ohm, 150V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 7.5 KILOHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
RES 7.5K OHM 13W 5% AXIAL
CW-10 7.5K 5% E12 e3