Vishay CW01022R00JE73HE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 14.8324V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.73%
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,120
Authorized Distributors
3
Resistance
22 Ω
22 Ω
22 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
10 W
10 W
10 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite23J22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J22R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 8.124V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 22ohm, 7.416V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 22ohm, 4.6904V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW Axial Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 22Ohms 13W
RES 22 OHM 13W 5% AXIAL
CW-10-HE 22 5% E73 e3
22¦¸ ¡À5% 13W ¡À30ppm/¡æ 45.24mm
22 OHM 5% 10W