Vishay ALSR0122R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 22ohm, 4.6904V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-54.50%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 22ohm, 4.69V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J22R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite22J22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 22ohm, 65V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 8.124V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 22ohm, 7.416V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 22Ohm ±30ppm/C
RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 22 5% E12 e3