Vishay CW005910R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 910ohm, 67.454V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 900ohm, 67.082V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE41K0J
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR51K0J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1623728-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3935
描述
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 910OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
Power Wirewound Resistors 910 Ohm 5% 5W
CW-5 910 5% E12 e3