Vishay CW005900R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 900ohm, 67.082V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 900ohm, 51.9615V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 910ohm, 67.454V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 900OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
RESISTOR, WIREWOUND;900 OHMS;5 W;+/-5%;A
RS APAC
CW-5 900 5% E12 e3