Vishay CW005680R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 680ohm, 58.31V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
4
Resistance
680 Ω
680 Ω
680 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Ceramic, Wirewound
Ceramic, Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 680ohm, 52.154V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 45.166V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 700ohm, 59.1608V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2-1623729-4
680 Ohms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof
TE ConnectivitySBCHE11680RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 680ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623783-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 680ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
描述
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 680OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
CW-5 680 5% E12 e3