Vishay CW002680R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 680ohm, 52.154V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 620ohm, 43.128V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 680ohm, 41.231V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2-1623729-4
680 Ohms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof
TE ConnectivitySBCHE11680RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 680ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 680ohm, 41.2311V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623783-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 680ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
描述
680¦¸ ¡À5% 4W ¡À30ppm/¡æ 19.43mm
CW-2 680 5% E12 e3