Vishay CRCW25128R20JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 8.2ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Stock
1,934
Authorized Distributors
2
Resistance
8.2 Ω
8.2 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 8.2 OHM 5% 1W 2512
Crcw2512 8.2 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25128R20JNTG
CRCW2512 8.2 5% 200 R67