Vishay CRCW2512604RFKEG
Res Thick Film 2512 604 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
41,828
Authorized Distributors
6
Resistance
604 Ω
604 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Yageo GroupRC2512FK-07604RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 604Ohm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRC2512FK-07562RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 562Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 604 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 562ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TNF5600U
Res Thick Film 2512 560 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
1W Thick Film Resistors 500V ±1% ±100ppm/℃ 604Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 604ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW Series 2512 1 W 604 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 1W 604Ohm ±100ppm/C
SMD Resistor 2512 604Ω ±1% 1W ±100ppm/℃