Vishay CRCW2512604RFKTG
Res Thick Film 2512 604 Ohm 1% 1W ¦100ppm/¦C SMD Blister T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC2512FK-07604RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 604Ohm 1% Emboss T/R
PanasonicERJ-1TNF6040U
Res Thick Film 2512 604 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 604 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 562ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TNF5600U
Res Thick Film 2512 560 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 619 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 604ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW2512 604 1% 100 R67