Vishay CRCW25124K64FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4640ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
3,600
Authorized Distributors
3
Resistance
4.64 kΩ
4.64 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC2512FK-074K64L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4640ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF4701U
Res Thick Film 2512 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TNF5101U
Res Thick Film 2512 5.1K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U1TF4301U
Res Thick Film 2512 4.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-074K99L
Res Thick Film 2512 4.99K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2512FK-074K75L
Res Thick Film 2512 4.75K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded SMD Embossed T/R
描述
RES SMD 4.64K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 4.64K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25124K64FKTG
CRCW2512 4.64K 1% 100 R67